KURS "ABC EKONOMII" DLA DZIECI 8-14 LAT ZACZYNA SIĘ ZA DWA TYGODNI

START NOWEGO KURSU "ABC EKONOMII" JUŻ 12 MARCAStartuje 12-tygodniowy kurs szkoleniowy „ABC ekonomii” w szkole biznesu MINIBOSS dla dzieci w wieku 6-14 lat.
Zajecia odbywają się w soboty, w salach szkoleniowych MINIBOSS: ul. Polna 11, ul. Marszałkowska 87, ul. Zajęcza 15.
Dla kogo: dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, szczególnie chętnie angażujących się w dodatkową działalność.
Rozwijane kompetencje i umiejętności: Kurs pomoże odzyskać podstawowe wiedzy o świecie biznesu przez gry i zabawy, rozwinąć kreatywność, wytrwałość, pomysłowość, umiejętność wystąpień publicznych, zmodelować i zaprezentować swoi pierwsze własne projekty!
Uczestnicy nauczą się jak pracować w zespole, żeby osiągać cele oraz identyfikować najważniejsze zadania i nadawać im priorytety.
Kurs 12-tygodniowy się skończy Forum Startupów, gdzie dzieci zmogą zaprezentować własne projekty przed przedstawicielami edukacyjnych i przedsiębiorczych fundacji, biznesmenami, osobami publicznymi i rodzicami.
Najlepsze starsze uczniowie dostaną się do zespołu MINIBOSS-Polska i otrzymają możliwość uczestnictwa na Mistrzostwach Świata w Projektach Przedsiębiorczych i Społecznych „SAGE”, które odbędą się w sierpniu 2016 na Filipinach!!! Najlepsze projekty mistrzostw zdobędą Puchary Świata i złote medale ONZ!
Gorąco polecamy dla wszystkich zdolnych dzieci!
START KURSU - 12 MARCA
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA


Zapraszamy do zapisów pod numerem: +48-576-163-725

MINIBOSS GLOBAL

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL

Online store MINIBOSS

GIVE OPPORTUNITY TO OPEN MINI BOSS BUSINESS SCHOOL IN RUSSIA